Вхід до акаунту

Про бренд

Бренд TAGO був заснований в 2006 році Тетяною Чумак. За 12 років здобув популярність в Україні та за її межами серед популярних блогерів, актрис, співачок і телеведучих. Всі колекції бренду лімітовані і не рідко потрібно записатися в вейтліст, щоб отримати бажану річ.

TAGO

Лайфстайл TAGO - це поєднання модних тенденцій і власного погляду на стиль. В образах об'єднуються різноманітні принти, кольори, стилі та напрямки. Головне правило - зручність і комфорт. В основі колекцій - casual, до нього легко додаються речі в спортивному, романтичному або навіть діловому стилі з цікавими деталями.

TAGO
TAGO

TAGO демонструє основні колекції двічі на рік на українському тижні моди. Бренд один з перших, хто почав працювати в форматі see now, buy now. Щомісяця TAGO випускає лімітовані капсули, які моментально стають бестселерами.

Бренд запустив в Україні моду на колаборації. У 2014 році була представлена ​​перша колекція з Віктором Анісімовим. Далі були гучні колаборації з NAVRO, Лілією Пустовіт, Frolov, Vareniky Fashion і ін. Фабрика TAGO, яка виробляє текстильні і в'язані вироби, знаходиться в Київській області. На сьогоднішній день в створенні колекцій задіяно понад 100 чоловік і 150 одиниць сучасного обладнання

TAGO
TAGO

Успіх бренду - це заслуга всієї команди TAGO, в якій кожен знаходиться на своєму місці і чітко відповідає за певний сектор роботи. Бренд працює з кращими виданнями, стилістами, моделями і фотографами. Кожен новий проект, кожне нове знайомство - це можливість дізнатися і навчитися чомусь новому, перейняти і поділитися досвідом.